File sync (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Port
th: พอร์ต

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
