File sync (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: - Select -
et: - Vali -

en: Plugin ID
et: Plugina ID
