File sync (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Hostname
he: שם שרת

en: Port
he: פורט

en: Plugin
he: פלאגין

en: - Select -
he: - בחירה -
