File sync (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Hostname
kk: Хосттың аты
