File sync (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
