File sync (8.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
