File sync (8.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Port
ar: منفذ

en: - Select -
ar: - اختر -
