File sync (8.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka
