File sync (8.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Hostname
cs: Hostitel

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
