File sync (8.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: Port
es: Puerto

en: Plugin
es: Extensión

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Batch size
es: Tamaño del lote

en: Source path
es: Ruta de origen

en: Transfer
es: Transferir

en: Plugin ID
es: ID de extensión
