File sync (8.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: - Select -
jv: - Pilih -
