File sync (8.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Hostname
mn: Хостийн нэр
