File sync (8.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Port
pt: Porta

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Batch size
pt: Quantidade de cupons

en: Source path
pt: Caminho de origem

en: Plugin ID
pt: ID do Plug-in
