File sync (8.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
