File sync (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Source path
da: Kildesti

en: Transfer
da: Overfør
