File sync (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Port
fi: Portti

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Source path
fi: Lähdepolku

en: Transfer
fi: Siirrä
