File sync (8.x-1.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Batch size
fr: Taille du lot

en: Source path
fr: Chemin source

en: Transfer
fr: Transférer

en: Run on cron
fr: Exécuter à l'exécution des tâches planifiées

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin
