File sync (8.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Port
km: ច្រក

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
