File sync (8.x-1.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Port
vi: Cổng

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: - Select -
vi: - Chọn -
