File sync (8.x-1.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Port
ast: Puertu
