File sync (8.x-1.0-alpha6) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Batch size
de: Stapelverarbeitungsgröße

en: Source path
de: Quellpfad

en: Run on cron
de: Mit Cron ausführen

en: Operation name
de: Name der Aktion

en: Cron job
de: Cron-Aufgabe

en: Plugin ID
de: Plugin-ID
