File sync (8.x-1.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Port
eu: Ataka

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
