File sync (8.x-1.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್
