File sync (8.x-1.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Transfer
pl: Przesyłanie

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
