File sync (8.x-1.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்
