File sync (8.x-1.0-alpha7) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Port
ja: ポート

en: Plugin
ja: プラグイン

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Source path
ja: ソースパス

en: Destination path
ja: 保存先のパス

en: Plugin ID
ja: プラグインID
