File sync (8.x-1.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Plugin
ps: لګون

en: - Select -
ps: - غوره -
