File sync (8.x-1.0-alpha7) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Enabled
sr: Укључено

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
