File sync (8.x-1.0-alpha8) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Port
el: Θύρα

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
