File sync (8.x-1.0-alpha8) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Port
fa: درگاه

en: Plugin
fa: افزونه

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Transfer
fa: انتقال
