File sync (8.x-1.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: - Select -
hr: - Odaberi -
