File sync (8.x-1.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Port
lv: Ports

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
