File sync (8.x-1.0-alpha9) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Hostname
af: Gasheernaam
