File sync (8.x-1.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
