File sync (8.x-1.0-alpha10) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Port
bg: Порт
