File sync (8.x-1.0-alpha10) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: - Select -
fil: - Pumili -
