File sync (8.x-1.0-alpha10) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Plugin
hu: Beépülő

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Source path
hu: Forrásútvonal

en: Transfer
hu: Átvitel

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
