File sync (8.x-1.0-alpha10) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Port
hy: Պորտ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
