File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: username
fa: نام کاربری

en: password
fa: گذرواژه

en: Publish
fa: انتشار

en: host
fa: میزبان

en: Transfer
fa: انتقال
