File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: username
hu: felhasználónév

en: password
hu: jelszó

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Edit File
hu: Fájl szerkesztése

en: Delete File
hu: Fájl törlése

en: Publish
hu: Közzététel

en: host
hu: hoszt

en: Add File
hu: Fájl hozzáadása

en: Transfer
hu: Átvitel
