File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: username
ja: ユーザー名

en: password
ja: パスワード

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Delete File
ja: ファイルの削除

en: Publish
ja: 掲載

en: host
ja: ホスト
