File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: username
ro: utilizator

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Edit File
ro: Editați fișierul

en: Delete File
ro: Şterge fişier

en: Publish
ro: Publică

en: host
ro: gazdă
