File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: username
ca: nom d'usuari

en: password
ca: contrasenya

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Delete File
ca: Suprimeix el fitxer

en: Publish
ca: Publica

en: host
ca: servidor
