File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: username
de: Benutzername

en: password
de: Passwort

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Edit File
de: Datei bearbeiten

en: Delete File
de: Datei löschen

en: Publish
de: Veröffentlichen

en: host
de: Rechner

en: Add File
de: Datei hinzufügen

en: machine name
de: Systemname

en: port
de: Port

en: File *
de: Datei *

en: File.
de: Datei.
