File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: username
lt: registracijos vardas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Delete File
lt: Pašalinti Failą

en: Publish
lt: Paskelbta

en: host
lt: serveris

en: Add File
lt: Pridėti failą
