File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: username
pt: nome de usuário

en: password
pt: senha

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Edit File
pt: Editar Arquivo

en: Delete File
pt: Apagar Arquivo

en: Publish
pt: Publicar

en: host
pt: servidor

en: Add File
pt: Adicionar Arquivo
