File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: username
ru: имя пользователя

en: password
ru: пароль

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Edit File
ru: Редактировать файл

en: Delete File
ru: Удалить файл

en: Publish
ru: Опубликовать

en: host
ru: хост

en: Add File
ru: Добавить файл

en: machine name
ru: машинное имя

en: Transfer
ru: Передать
