File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: username
th: ชื่อผู้ใช้

en: Publish
th: เผยแพร่

en: host
th: โฮสต์
