File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: username
uk: ім’я користувача

en: password
uk: пароль

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Edit File
uk: Змінити файл

en: Delete File
uk: Видалити файл

en: Publish
uk: Опублікувати

en: host
uk: хост

en: Add File
uk: Додати файл

en: Transfer
uk: Перенести

en: port
uk: порт
