File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Publish
am: አትም

en: host
am: አስተናጋጅ
